Oferty pracy w kategorii Zarządzanie, lokalizacja: zachodniopomorskie

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejski. Zapewniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników różnych branż dla największych europejskich firm. Świadczymy kompleksowe rozwiązanie dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Oferujemy outsourcing procesów biznesowych z obszaru HR. Obejmuje on wszystkie etapy rekrutacji, administracji kadrowo-płac...
Pełny opis stanowiska
Nes Global Talent Sp. z o.o. - Poland(5 dni temu)
Dyrektor Techniczny Job title: Dyrektor Techniczny Contract Type: Permanent Location: Poland, Poland Industry: Construction Salary: PLN20000 - PLN30000 per month Reference: BH-69924 Contact Name: Marcin Bentkowski Phone Number: nes Job Description Dyrektor Techniczny - Infrastruktura Kujawsko-pomorskie Zakres obowiązków: koordynacja działań i nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych przez ...
Globetek dla swojego Klienta, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko: Manager ds. zarządzania ryzykiem Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie Opis stanowiska: Analiza wymagań w zakresie zarządzania ryzykiem firmy, obejmująca wymagania prawne, wymagania grupy kapitałowej oraz wymagania płynące ze standardów zarządzania ryzkiem korporacyjnym (COSO II, ISO 31000, etc) Tworzenie i aktualizacja standa...
Pokaż tylko rezultaty dla: Zarządzaniezachodniopomorskie