Oferty pracy w branży Inżynieria, lokalizacja: zachodniopomorskie

Jeśli poszukujesz nowych możliwości rozwoju w obszarze planowania produkcji i chcesz być za swoją pracę należycie nagradzany, zainteresuje Cię nasza oferta: miejsce pracy- Stargard oferujemy - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe +premie i dodatki - pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach - pakiet benefitów, m.in. karta Multisport, prywatna opi...
Pełny opis stanowiska
Pracowałeś już w dziale jakości? Znasz język angielski? Chcesz zdobywać doświadczenie w firmie z zagranicznym kapitałem? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy. miejsce pracy- Stargard oferujemy - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa+premia kwartalna) - pracę w godz. 7 -15 lub 8 -16 - karta multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej,...
DKA Polska Sp. z o.o. - Polska(6 dni temu)
TECHNIK SERWISU / SERWISANT INSTALACJI CHŁODNICZYCH (K/M) Firma z kapitałem zagranicznym działająca w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej o uznanej renomie na rynku i stabilnej pozycji poszukuje kandydata na stanowisko: TECHNIK SERWISU / SERWISANT INSTALACJI CHŁODNICZYCH (K/M) Opis stanowiska: serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych współpraca z innymi działami firmy raportowanie ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Inżynieriazachodniopomorskie