Oferty pracy w branży Elektronika & Podzespoły, lokalizacja: zachodniopomorskie

Dla naszego międzynarodowego Klienta, wiodącego producenta sprzętu technicznego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na jedną zmianę (praca od pon do pt od 8-16) - bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz benefity (m.in pakiet medyczny, socjalny, kursy językowe) - niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop) - ucz...
Pełny opis stanowiska
Interesuje Cię praca jednozmianowa? Chcesz zdobyć doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie z branży elektrycznej? Nic prostszego ! Aplikuj już teraz ! oferujemy - umowę o pracę tymczasową z opłaconymi składkami - płatne urlopy - pracę w systemie jednozmianowym 7-15 - wolne weekendy - wynagrodzenie miesięczne + premie zadania - załadunek i rozładunek komponentów, podzespołów elektrycznych - ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Elektronika/Podzespołyzachodniopomorskie