Oferty pracy w firmie AKCJA JOB, lokalizacja: zachodniopomorskie

AKCJA JOB - NANTES(1 dzień temu)
Grupa AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko: FILECIARZ RYB Miejsce pracy: NANTES Zadania: filetowanie ryb Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku doświadczenie w pracy z nożem motywacja i zapał do pracy Oferujemy: legalną pracę dla renomowanych firm francuskich...
Pełny opis stanowiska
CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE Miejsce: Koszalin Miejsce pracy: Koszalin GRUPA AKCJA JOB LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta poszukuje osób do czynności magazynowych. Zadania: - Kompletacja zamówień z pomocą skanera ręcznego - Przyjmowanie i wydawanie towaru klientom oraz kierowcom - Dbałość o porządek w magazynie Wymagania: - Mile widziane doświadczenie na pod...
GRUPA AKCJA JOB LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta poszukuje osób do: SORTOWANIE PRZESYŁEK Miejsce pracy: Szczecin Zadania: Sortowanie przesyłek Czynności magazynowe Drobne czynności porządkowe Wymagania: Dyspozycyjność Mile widziane doświadczenie w danym obszarze Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność Wysoka motywacja Oferujemy: Zatrudnienie w opa...
Pokaż tylko rezultaty dla: AKCJA JOBzachodniopomorskie