Oferty pracy w branży Transport & Logistyka, lokalizacja: Zabrze, śląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osób do lekkiej pracy na magazynie w Rudzie Śląskiej! Zdobądź z nami pierwsze doświadczenie! Oferta jest dla Ciebie interesująca? Wyślij SMS o treści "PRACA RŚ" na numer 506-463-204, a skontaktujemy się z Tobą! oferujemy - umowę o pracę tymczasową (systematycznie przedłużana) - możliwość przejścia bezpośrednio pod Klienta - umowę na pełny etat ...
Pełny opis stanowiska
Dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej poszukujemy kandydata na stanowisko: magazynier pełniący funkcję lidera w Rudzie Śląskiej Aplikuj do nas już dziś. Zadzwoń lub wyślij sms o treści "LIDER" na numer 691 360 148 a my oddzwonimy :) oferujemy - bezpłatne szkolenie doskonalące z zakresu zarządzania pracownikami oraz prawa pracy - umowę o pracę na pełny etat, - możliwość przejścia w s...
Pokaż tylko rezultaty dla: Transport/LogistykaśląskieZabrze