Oferty pracy w kategorii Sprzedaż, lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Service Sales Director Job title: Service Sales Director Contract Type: Permanent Location: Warszawa, Poland Industry: Power Salary: €4000 - €4200 per month Reference: 81140 Contact Name: Bartosz Maciaszek Phone Number: +48 222 922 620 Job Description Our client is international company with great experience in power sector. Due to the growth of the company we look for experienced candidate for Se...
Pełny opis stanowiska
Agencja zatrudnienia nr licencji 3260 Find your own at devire.pl Miejsce pracy: Warszawa Nr referencyjny: DE06020 Devire Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcin...
Pokaż tylko rezultaty dla: Sprzedaż7-10 latmazowieckieWarszawa