Oferty pracy w branży Ochrona zdrowia, lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr licencji 47 Dla naszego Klienta z branży chemicznej, w Centrum Warszawy poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta oferujemy - Umowę o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie 3500-4000 PLN brutto miesięcznie - Benefity pozapłacowe w postaci karty sportowej, opieki medycznej, platformy benefitowej ze zniżkami na ...
Pełny opis stanowiska
As the company significantly grew during recent years, the complexity of processes and diversity of teams is much higher, a need to set up professional Employer Branding function in the organization became one of priorities for the local management board. Thus we are seeking to recruit an experienced and operational person who will shape from scratch a professional Employer Branding function with ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Ochrona zdrowiamazowieckieWarszawa