Oferty pracy w branży Motoryzacja – Sprzedaż i usługi remontowe, lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Pracuj w firmie, która umożliwi Ci rozwój w branży motoryzacyjnej! Podejmij współpracę z firmą z branży automotive z długoletnim doświadczeniem, dla której poszukujemy: koordynator obsługi serwisowej i zarządzania flotą oferujemy - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość pracy i rozwoju w firmie, która jest liderem na rynku w swo...
Pełny opis stanowiska
If you already have experience in aftermarket area within automotive industry preferably connected with commercial vehicles, semi-trailers, trailers or car bodies and you would like to take up on new challenge as TCO Service Specialist, we are currently looking for one - for our Client, international company offering commercial vehicles. oferujemy - stable job within a international automitve comp...