Oferty pracy w branży Motoryzacja – Części, lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta poszukujemy nastawionych na naukę i rozwój kandydatów na stanowisko Księgowej / Księgowego. Idealny kandydat posiada już pierwsze doświadczenia w księgowości spółki handlowej i potrafi komunikować się w j. angielskim. Będzie on odpowiedzialny za wsparcie kilkuosobowego zespołu w zakresie bieżącego prowadzenia ksiąg (koszty, przychody, gospodarka magazynowa). Istnieje możliwość ...
Pełny opis stanowiska
Pracuj w firmie, która umożliwi Ci rozwój w branży motoryzacyjnej! Podejmij współpracę z firmą z branży automotive z długoletnim doświadczeniem, dla której poszukujemy: Lider Działu Ogumienia oferujemy - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracęw firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość pracy i rozwoju w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży - dużą samodzielno...
Chcesz pracować dla firmy z branży motoryzacyjnej? Masz już doświadczenie w pracy biurowej i potrafisz komunikować się w języku angielskim? Jeżeli tak, zapraszamy do współpracy! oferujemy - umowę o pracę tymczasową na dłuższy okres - miłą atmosferę pracy - pracę w nowoczesnym biurowcu na Służewcu - możliwości rozwoju wewnątrz struktury firmy zadania - zarządzanie centralą telefoniczną - dbanie o p...
Pokaż tylko rezultaty dla: Motoryzacja – CzęścimazowieckieWarszawa