Oferty pracy, lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży bankowości poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonistka Zakres zadań na stanowisku: * organizowanie spotkań oraz wyjazdów służbowych * wsparcie zarządu * koordynację biura * zapewnienie właściwego przepływu dokumentacji oraz korespondencji * przygotowywanie prezentacji w Power Point * współpraca z zagranicznymi odziałami firmy * realizowanie bi...
Pełny opis stanowiska
Pragniesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy biurowej? Szukasz pracy w Administracji w niepełnym wymiarze godzin? Chciałbyś/abyś mieć czas na studia, ale również w małym wymiarze pracować od poniedziałku do piątku? Teraz masz szansę nawiązać współpracę z międzynarodową firmą z branży deweloperskiej. Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby wspierającej na recepcję oferujemy - umowa zlecenie - sta...
Szukasz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Myślisz o zatrudnieniu u zaufanego Pracodawcy? Mamy pracę właśnie dla Ciebie! Obecnie, dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko: MAGAZYNIER oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - 20 pln brutto/h - umowa o pracę u zaufanego pracodawcy - praca w godzinach 17.00-22.00 - kartę sportową i opieka medyczna w atrakcyjnych cen...
Pokaż tylko rezultaty dla: Część etatumazowieckieWarszawa