Oferty pracy w kategorii Obsługa klienta w firmie Urząd Pracy m.st. Warszawy

Szczegóły oferty nr: StPr/18/14876 z dnia 2018-08-13 Stanowisko: Kierownik zespołu call center ze znajomością języka węgierskiego K/M Dane dotyczące oferty Stawka: 5000,00 Staż: 0.06 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: minimum komunikatywna znajomość języka węgierskiego (B2), znajomość języka polskiego, doświadczenie zawo...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/14386 z dnia 2018-08-06 Stanowisko: Manager Działu Call Center (rynek węgierski) K/M Dane dotyczące oferty Stawka: 6000,00 - 7000,00 Staż: 0.06 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące. Doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem c...