Oferty pracy w kategorii Inne w firmie Tesco Polska Sp. z o. o.

SPECJALISTA ZMIANY NOCNEJ Nr Ref. 34027/ZKS/4 Praca w wymiarze 1/1 etatu Miejsce pracy: Supermarket Tesco Twoje zadania: • Wspieranie zespołu aby świadczył obsługę klientów na wysokim poziomie oraz zapewniał realizację celów firmy • Koordynowanie rytunowych działań handlowych obowiązujących w sklepie Wymagania: • Umiejętność pozyskiwania zaangażowania • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki po...
Pełny opis stanowiska
Specjalista Zmiany Nocnej Nr Ref. 34140/ZKS/6 Praca w wymiarze 1/1 etatu Miejsce pracy: Bielsko Biała Twoje zadania: • Wspieranie zespołu aby świadczył obsługę klientów na wysokim poziomie oraz zapewniał realizację celów firmy • Koordynowanie rytunowych działań handlowych obowiązujących w sklepie Wymagania: • Umiejętność pozyskiwania zaangażowania • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom...
CE CAPABILITY MANAGER Praca w wymiarze 1/1 etatu Wymagania: Oferujemy: Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie www.tesco.pl/kariera Twoje zgłoszenie dotrze do nas najszybciej jeśli wypełnisz formularz on-line na stronie www.kariera.tesco.pl Termin nadsyłania podań upływa: 9 lutego 2018 Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV...
Pokaż tylko rezultaty dla: InneTesco Polska Sp. z o. o.