Oferty pracy, lokalizacja: Stargard, zachodniopomorskie

Chcesz pracować w przyjaznej atmosferze , z ludźmi których wszystkich znasz , chcesz pracować w niewielkim zespole? .Poszukujemy dla naszego klienta kandydatów do pracy na stanowisko Operator maszyny CNC oferujemy - umowę o pracę bezpośrednio u klienta - wynagrodzenie od 3700 brutto/mc - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zadania - obsługa maszyn CNC - dbałość o stanowisko pracy i powierzo...
Pełny opis stanowiska
Jeśli płynnie posługujesz się językiem niemieckim i chcesz zdobyć nowe doświadczenie w branży komputerowej. Aplikuj ! oferujemy - pracę w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina - wysokie wynagrodzenie miesięczne - premie miesięczne - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą - pakiet socjalny - szkolenia rozwojowe, językowe itp. - pracę od pon. – pt. - pakiet relokacyjny zadania - wsparcie telefonic...
Pokaż tylko rezultaty dla: zachodniopomorskieStargard