Oferty pracy w kategorii Sprzedaż

Trenkwalder - Wrocław, 54204 (6 godzin temu)
Obowiązki: obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o porządek w sklepie, inne prace zlecone. Wymagania: status ucznia/studenta, komunikatywność, chęć pracy przy obsłudze klienta. Oferujemy: elastyczną formę zatrudnienia (umowę-zlecenie), możliwość dopasowania grafiku do studiów/nauki w szkole (podejmuje się tylko te zlecenia, które można zrealizować), miłą atmosferę w pracy, możliwość zd...
Pełny opis stanowiska
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG - kategoria kosmetyczna, poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta/Specjalisty w dziale Key Accounts. Wybrana osoba będzie miała możliwość rozwoju w dziale sprzedaży w kanale nowoczesnym. Informacje o kliencie Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG oferująca produkty z kategorii kosmetycznej. Marki i produkty, znajdując...
Pokaż tylko rezultaty dla: StudentSprzedaż