Oferty pracy w kategorii Sprzedaż w branży Żywność i napoje - Produkcja

Kasjerka Hurtownia Spożywczo Nabiałowa w Katowicach zatrudni osoby na stanowisko: Kasjerka Miejsce pracy: Katowice oś.Witosa Wymagania praca w systemie dwuzmianowym Oferujemy: umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań za pomocą przycisku aplikuj lub na adres: milko@milko.com.pl Telefon kontaktowy: 885880230...
Pełny opis stanowiska
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży FMCG z kategorii napojowej, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Key Account Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie grupą Klientów z kanału hipermarketów i supermarketów. Informacje o kliencie Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG posiadająca najbardziej rozpoznawalne marki w swojej kategorii. Dzięk...
Pokaż tylko rezultaty dla: Żywność i napoje - ProdukcjaSprzedaż