Specjalista - oferty pracy w kategorii Produkcja & Przemysł

Dla naszego klienta – jednego z czołowych producentów części w branży automotive – aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Miejsce pracy: Świebodzin Nr. Ref.: K1/PD/2018 Wymagania: wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie jakością, min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale jakości, mile widziane w branży motoryzacyjnej, znajomość narzędzi APQP, PPAP/...
Pełny opis stanowiska
Specjalista ds. Planowania Miejsce pracy: Koszalin zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stabilność zatrudnienia, możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych, szeroki pakiet socjalny (karta Multisport, paczki świąteczne, karta przedpłacona i wiele innych). wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (transport, logistyka), bardzo dobra znajomość programu Exc...