Specjalista - oferty pracy w kategorii Edukacja , Kształcenie, Szkolenia

CPL EU - dolnośląskie (13 dni temu)
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Szkoleniowego z Językiem Niemieckim (m/k) Miejsc...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/12500 z dnia 2018-07-04 Stanowisko: Specjalista do spraw uczniowskich K/M Dane dotyczące oferty Stawka: 2310,00 Staż: 5.00 Zmianowość: dwie zmiany Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagane wykształcenie średnie ogólnokształcące. Doświadczenie zawodowe: 5 lat. Biegła obsługa paketu MS Office. Zakres obowiązków: - obsługa sekre...
Pokaż tylko rezultaty dla: Edukacja / Kształcenie/ SzkoleniaSpecjalista