Specjalista - oferty pracy w branży Chemia & Petrochemia

Obecnie, w związku z międzynarodowym rozwojem organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim Informacje o kliencie Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży farmaceutycznej, zlokalizowana w Warszawa. Opis stanowiska Obsługa i realizacja zamówień zleconych przez klientów firmy Komunikacja z klientem w sprawie bieżących zlece...
Pełny opis stanowiska
Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży gazów technicznych. oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku - możliwość rozwoju zadania - planowanie wysyłek do odbiorców - organizacja optymalnego wykorzystania pojazdów w c...
Pokaż tylko rezultaty dla: Chemia/PetrochemiaSpecjalista