Specjalista - oferty pracy w kategorii Budownictwo

Inżynier budowy / Specjalista ds. harmonogramowania Job title: Inżynier budowy / Specjalista ds. harmonogramowania Contract Type: Permanent Location: Poznań, Poland Industry: Construction Salary: PLN7000 - PLN10000 per month Reference: BH-83426 Contact Name: Mateusz Buczak Phone Number: 510 984 259 Job Description NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicz...
Pełny opis stanowiska
Nes Global Talent Sp. z o.o. - Poland(5 dni temu)
Inżynier budowy Specjalista ds. harmonogramów Job title: Inżynier budowy Specjalista ds. harmonogramów Contract Type: Permanent Location: Poland, Poland Industry: Oil and Gas , Construction , Infrastructure , LNG , Oil Terminal , Pipeline Salary: PLN7000 - PLN12000 per month Reference: BH-81626 Contact Name: Mateusz Buczak Phone Number: nes Job Description NES Global Talent jest firm rekrutacyjna ...
Szczegóły oferty nr: StPr/18/12611 z dnia 2018-07-05 Stanowisko: Rzemieślinik specjalista(malarz-murarz) Dane dotyczące oferty Stawka: 2600,00 Staż: 3.00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętność: dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, komunikatywność Doświadczenie zawodowe: 3 lata Zakres o...
Pokaż tylko rezultaty dla: BudownictwoSpecjalista