Wybór
        • Remove Selection Obsługa klienta
        • Remove Selection Obsługa klienta detalicznego
        • Remove Selection Specjalista ds wsparcia klienta k m
        • Remove Selection Urząd Pracy m.st. Warszawy
                • Remove Selection Ostatnich 30 dni
                  Filtruj rezultaty
                  Branża
                  Poziom kariery
                  Poziom wykształcenia
                  Rodzaj pracy

                  Specjalista ds wsparcia klienta k m - oferty pracy w kategorii Obsługa klienta w firmie Urząd Pracy m.st. Warszawy

                  Szczegóły oferty nr: StPr/18/20552 z dnia 2018-11-28 Stanowisko: Pracownik kawiarni k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 16,20 Zmianowość: dwie zmiany Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe. Obowiązki: praca w kawiarni (obsługa klientów, roznoszenie posiłków, obsługa ekspresu do kawy, obsługa kasy fiskalnej, zmywanie). [S...