Specjalista ds bhp - oferty pracy w kategorii Bezpieczeństwo & Ochrona

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Miejsce pracy: Wolbórz Nasza gwarancja Stabilne zatrudnienie Przyjazna atmosfera Wzajemny szacunek Od nas dostajesz Umowę o pracę już od 1. dnia pracy Wynagrodzenie zawsze na czas Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach Nowe znajomości, które zo...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/10368 z dnia 2018-05-29 Stanowisko: Główny specjalista ds. obronnych, k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 2100,00 Staż: 5.00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres próbny Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku związanym z obronnością/zarządzaniem kryzysowym. Doświadczenie zawodowe: 5 lat. Zakres obowiązków: rea...
Pokaż tylko rezultaty dla: Bezpieczeństwo/ OchronaSpecjalista ds bhp