Oferty pracy, lokalizacja: Siedlce, mazowieckie

Randstad Polska Sp. z o.o. (nr agencji zatrudnienia 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko: ZASILAJĄCY (pomocnik operatora) Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy! oferujemy · Umowę o pracę · Wszystkie świadczenia (ZUS, urlop, itp.) · Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka lekar...
Pełny opis stanowiska
Zastanawia Cię jak wygląda produkcja kosmetyków największych światowych marek? Chcesz pracować w miłym zespole? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie! Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku: operator linii pakowania oferujemy - długoterminową współpracę, - pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), - atrakcyj...
Pokaż tylko rezultaty dla: mazowieckieSiedlce