Oferty pracy w kategorii Sprzedaż, lokalizacja: Rzeszów, podkarpackie

Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole. W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!. Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy Doradca leasingowy (umowa na zastępstwo) Miejsce pracy: Rzeszów Zadania i wyzwania na...
Pełny opis stanowiska
sprzedawca-kasjer Rzeszów Miejsce pracy: Rzeszów Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce. Każdego dnia blisko 4 mln klientów odwiedza ponad 2 800 naszych sklepów, zlokalizowanych w ponad 1 000 miejscowości w całej Polsce. W Biedronce stawiamy na najwyższą jakość i świeżość produktów, jednocześnie codziennie dbając o ich niskie ceny. Jesteśm...
Pokaż tylko rezultaty dla: SprzedażpodkarpackieRzeszów