Oferty pracy w kategorii Redakcja & Dokumentowanie

Szczegóły oferty nr: StPr/18/6928 z dnia 2018-04-06 Stanowisko: Asystent/ka biura tłumaczeń Dane dotyczące oferty Stawka: 2800,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: OFERTA PRACY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Wymagania: wykształcenie średnie, dobra znajomość pakietu MS Office, bardzo dobra obsługa komputera, zwłaszcza pakietu MS ...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/6488 z dnia 2018-03-30 Stanowisko: Technik dźwięku, k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 2350,00 Staż: 0.01 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe. Umiejętności: przygotowywanie wraz z mikrofoniarzem dźwięku dla operatora. Doświadczenie zawodowe: 1 miesiąc. Zakres obowiązk...
Pokaż tylko rezultaty dla: Redakcja / DokumentowanieWyższe I-go stopnia