Oferty pracy w kategorii Zarządzanie w firmie Randstad Sp. z o.o.

Jeśli posiadasz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz chciałbyś móc wdrażać własne pomysły i rozwiązania to właśnie Ciebie szukamy! oferujemy - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, - możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań, - samodzielność w działaniu, - możliwość zdobycia cennego doświadczenia, - atrakcyjne warunki finansowe, - telefon, samochód służbowy...
Pełny opis stanowiska
oferujemy - possibility to co-create new SSC on local market - attractive compensation and benefits package: multisport card, medical care, holiday allowance, annual bonus - challenging work in an international environment under highest standards - friendly work environment - opportunity to work with people from different cultures and nations - office location at city center zadania The Head of SS...
Pokaż tylko rezultaty dla: ZarządzanieRandstad Sp. z o.o.