Oferty pracy w kategorii Badania i rozwój & Nauki ściśle w firmie Randstad Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta z branży farmaceutycznej - Grodzisku Mazowieckim - poszukujemy osób do pracy na stanowisku: specjalista ds. badań produktów leczniczych oferujemy : - umowa o pracę tymczasową - praca w godzinach 7-15 - praca od poniedziałku-piątku - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie) - możliwość zdobycia d...
Pełny opis stanowiska
oferujemy umowa o pracę bezpośrednio w firmie Klienta atrakcyjne wynagrodzenie pakiet socjalny profesjonalne szkolenia elastyczny czas pracy zadania koordynowanie wdrażania projektów opracowywanie dokumentacji projektowej raportowanie przebiegu poszczególnych etapów projektu współpraca z grupą projektową obsługa zapytań ofertowych kontakt z dostawcami komponentów i technologii dot. realizowanego p...