Przedstawiciel Rejonu Sprzedaży - oferty pracy w kategorii Marketing & Reklama

Dla międzynarodowej firmy z Łodzi poszukujemy osoby ze znajomością j. angielskiego na stanowisko Analityka Biznesowego ds. Wycen. Zadania: - analiza rynku pod kątem cen produktów (laptopy, serwery, itp.). - ustalanie cen dla klientów końcowych i kanałów sprzedaży, z uwzględnieniem rynku i konkurencji w regionie EMEA. - tworzenie list cen i publikacja cen w Internecie. - wsparcie poszczególnych kra...
Pełny opis stanowiska
Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole. W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!. Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy Product Manager (umowa na zastępstwo) Miejsce pracy: Wrocław Zadania i wyzwania na st...