Oferty pracy w kategorii Produkcja & Przemysł

FALLWORK SP Z O.O. - Stollberg, (3 dni temu)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. z certyfikatem na rynek niemiecki pozwalającym oferować Kandydatom pracę w Niemczech, poszukuje obecnie dla swojego Klienta Kandydatów, gotowych do wyjazdu i pracy zarobkowej w Niemczech. Poszukujemy osób z doświadczeniem na ...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/11353 z dnia 2018-06-14 Stanowisko: Krawcowa, k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 2800,00 Staż: 5.00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe. Umiejętność obsługi maszyny typu Juki. Doświadczenie zawodowe: 5 lat. Zakres obowiązków zgodny z oferowanym stanowiskiem. ...
Szczegóły oferty nr: StPr/18/11179 z dnia 2018-06-12 Stanowisko: Szwaczka k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 1105,00 Zmianowość: dwie zmiany Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagane wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe, umiejetność szycia. Projektowanie i szycie kostiumów dla sekcji artystycznych (tanecznych, teatralnych, musicalowych), dokony...
Pokaż tylko rezultaty dla: Produkcja / PrzemysłKrawiectwo