Oferty pracy w kategorii Produkcja & Przemysł w branży Chemia & Petrochemia

oferujemy - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w Cieszynie - praca w systemie 1 zmianowym - szeroki pakiet socjalny i benefitów (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) - zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta - wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii - możliwość rozwoju, szkoleń - nowoczesne zaplecze techniczne zadania - utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewni...
Pełny opis stanowiska
Michael Page - Lubuskie, lubuskie (13 godzin temu)
Osoba na stanowisku Automatyka będzie odpowiedzialna za utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń celem zapewnienia ciągłości produkcji. Informacje o kliencie Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji chemii gospodarczej. Nasz Klient posiada jeden zakład produkcyjny w województwie lubuskim i stale się rozwija - w związku z otwarciem nowego zakładu poszukujemy osób na stanow...
Chcesz pracować jako operator wózka widłowego? Aplikuj mamy dla Ciebie ciekawą ofertę! oferujemy - umowę o pracę tymczasową - wynagrodzenie 3000 brutto - płatny urlop, opłacamy składki ZUS - terminowe wynagrodzenie - wolne weekendy zadania - załadunek i rozładunek towaru - prace transportowe - prowadzenie dokumentacji oczekujemy - uprawnień na wózki widłowe - znajomości MS Office - motywacji i chę...
Pokaż tylko rezultaty dla: Chemia/PetrochemiaProdukcja / Przemysł