Pracownik Produkcji - oferty pracy, lokalizacja: Tarnów, małopolskie

Poszukujesz pracy na produkcji? Mamy oferty pracy dla Ciebie na stanowiska: Pracownik produkcji Lokalizacja pracy: DĘBICA oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony - pracę w systemie III zmianowym 4 brygadowym - możliwość zdobycia doświadczenia - możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy - możliwość pracy w nadgodzinach zada...
Pełny opis stanowiska
oferujemy - legalną i stabilną pracę w Holandii - wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu - pomoc w relokacji do Holandii - wynagrodzenie 10,00 euro brutto/ godzina - zakwaterowanie od 87,50 euro tydzień/osoba - ubezpieczenie od 19,40 euro tydzień/osoba - możliwość wyjazdu w grupach oraz w parach - opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu zadania - zbieranie zamówień przy pomocy skanera (voi...
Pokaż tylko rezultaty dla: Ostatnich 60 dniPracownik ProdukcjimałopolskieTarnów