Pracownik produkcji zatrudnienie od zaraz - oferty pracy, lokalizacja: łódzkie

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Poszukujesz pracy na produkcji, a także jesteś gotowy do pracy w systemie czterobrygadowym ? Tak? Świetnie! Właśnie dogoniła Cię idealna oferta ! Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie. Mamy ofertę dla Ciebie: praca na stanowisku pracownika produkcji w firmie z branży spożywczej. Aplikuj i dołącz d...
Pełny opis stanowiska
MD Personalservice GmbH - Bad Schmiedeberg, (4 dni temu)
Poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji kosmetyków w miejscowości Bad Schmiedeberg. Praca od zaraz Zadania: Realizacja zleceń produkcyjnych Ważenie, odmierzanie składników do produkcji kosmetyków Mieszanie produktów kosmetycznych (żele pod prysznic,szampony,kremy,dezodoranty) Uzupełnianie pojemników kosmetykami Wymagania: Wykształcenie min.zawodowe w branży spożywczo- przemysłowej (laboran...
PLUS KADRA Sp. z o.o. doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676. Poszukujemy osób na stanowisko: Produkcja pieczywa - Umowa o pracę - Bałuty Zadania: obsługa linii produkcyjnej; kontrola jakości wyrobów gotowych (branża piekarnicza) pakowanie produktów finalnych. Wymagania: AKTUALNA KSIĄŻECZKA SA...