Pracownik Magazynowy - oferty pracy w kategorii Transport & Logistyka w branży Sprzedaż detaliczna

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Magazynier (Pracownik Kompletacji Zamówień) Piaseczno Co od nas dostajesz: Możliwość kształtowania nowoczesnych rozwiązań w zakresie handlu i logistyki e-commerce, Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, już od 1 dnia pracy, Atrakcyjne wynagrodzenie, Wymiar czasu pracy dopasowany do Twoich potrzeb, Nowe znajomości, wsparcie i pro...
Pełny opis stanowiska
Pracownik sklepu Kobierzyce Miejsce pracy: Kobierzyce (pow. wrocławski) ZADZWOŃ: 600-448-040 i dołącz do Zespołu! OFERTA PRACY DOTYCZY - NOCNYCH ZMIAN Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Nasze wymagania: - gotowość do pracy w godzin...