Oferty pracy w kategorii Human Resources & Kadry w branży Doradztwo Personalne & Agencje Pracy, lokalizacja: pomorskie

Zdobyłeś/aś już swoje pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji, a teraz chciał(a)byś je rozwijać w międzynarodowej firmie? Świetnie! Poszukujemy obecnie do naszego zespołu osoby, która będzie odpowiedzialna za realizację projektów w ramach rekrutacji tymczasowych i serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. oferujemy - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - wynagrod...
Pełny opis stanowiska
Smart-HR - Gdańk, pomorskie (5 dni temu)
Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży HR będącej liderem na arenie międzynarodowej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim Miejsce pracy: Kraków lub Gdańsk Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Planowanie innowacyjnych możliwości pozyskiwania kandydatów obejmujących networking oraz ś...