Oferty pracy w branży Energetyka & Zakłady komunalne, lokalizacja: pomorskie

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj? Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Belgii! oferujemy - pracę za granicą za pośrednictwem największych agencji pracy w Belgii - dofinansowanie do zakwaterowania - wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie - dodatki zmianowe - cenne doświadczenie w najba...
Pełny opis stanowiska
Zeitmann - Bremen(5 dni temu)
Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko: Elektryk - panele fotowoltaicz...
Pokaż tylko rezultaty dla: Energetyka/Zakłady komunalnepomorskie