Oferty pracy w branży Budownictwo–Budynki użytkowe i mieszkalne, lokalizacja: pomorskie

Power Jobs - Francja Annency(51 minut temu)
Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko: Cieśla szalunkowy LOKALIZACJA: FRANCJA – ANNENCY ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca na budowie, wykonywanie ścian, stropów , schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych, praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO. Prace murarskie z pustaków WYMAGANIA: udokume...
Pełny opis stanowiska
FALLWORK SP Z O.O. - Wiele lokalizacji(2 dni temu)
Dla naszego Klienta developera realizującego szereg inwestycji budowlanych poszukujemy: INŻYNIERA BUDOWY - Rowy, pomorskie Osoba, która dołączy do zespołu obejmie zadania: Koordynowanie inwestycji pod względem technicznym, Nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych, Rozliczanie terminowości oddawania prac, Raportowanie postępów, Kontakt z wykonawcami i rozliczanie zadań, Kontrola jakości...
Opteam Poland Sp. z o.o. - Norwegia (Oslo) (2 dni temu)
Monter rusztowań (Norwegia, Oslo) Firma Barona poszukuje doświadczonych monterow rusztowań do pracy w Norwegii, Oslo przy montażu aluminiowych rusztowań fasadowych Haki. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie. Ubrania robocze i narzędzia zapewnia pracodawca. Praca w niewielkich zespołach Wymagania: Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii Certyfikat ...