Pakowacz - oferty pracy, lokalizacja: mazowieckie

GRUPA AKCJA JOB LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Kliena firmy z branży produkcyjnej poszukuje: PAKOWACZ Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki Za co będziesz odpowiedzialny/a? pakowanie wyprodukowanych produktów w opakowania pojedyncze i zbiorcze współpracę z pozostałymi osobami na zakładzie Oczekiwania naszego klie...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/11093 z dnia 2018-06-12 Stanowisko: Pakowacz - produkcja kosmetyczna Dane dotyczące oferty Stawka: 13,70 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.: Umowa zlecenie Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagana dyspozycyjność. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziana książeczka sanepidu. Zakres obowiązków: prace pomocnicze na terenie firmy produkującej ko...
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Pakowaczmazowieckie