Oferty pracy, lokalizacja: opolskie

Praca w znanej i lubianej sklepokawiarni. Wszystkiego Cię nauczymy! Będziesz potrafił/a profesjonalnie obsłużyć Klienta. Odbędziesz szkolenia baristyczne, poznasz tajniki sprzedaży. Zaprosimy Cię na szkolenia zgłębiające wiedzę o kawie. Miła atmosfera gwarantowana! A do tego połączysz grafik studiów z grafikiem pracy! oferujemy U nas obowiązują jasne zasady: umowa zlecenie, miesięczny przydział ul...
Pełny opis stanowiska
Jesteś kobietą i kochasz kosmetyki? Jesteś mężczyzną i uwielbiasz otaczać się pięknymi kobietami? Jeśli odpowiedź brzmi tak to mamy pracę marzeń dla Ciebie! oferujemy -pracę w znanej prestiżowej marce -świetną atmosferę w pracy zadania - obsługa kasy fiskalnej - pakowanie produktów - pomoc przy ekspozycji oczekujemy - pozytywnego nastawienia - dyspozycyjności w okresie świątecznym - miłej aparycji...
Pokaż tylko rezultaty dla: Część etatuopolskie