Oferty pracy, lokalizacja: Olkusz, małopolskie

Sprzedawca-Kasjer Olkusz Miejsce pracy: Olkusz Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Nasze wymagania: - gotowość do pracy w różnych porac...
Pełny opis stanowiska
Posiadasz doświadczenie w serwisowaniu maszyn oraz urządzeń i pragniesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej firmie? Daj sobie szansę na lepszą pracę - Aplikuj! oferujemy - odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą - intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne - bogaty pakiet socjalny (m.in. opiekę me...
Pokaż tylko rezultaty dla: małopolskieOlkusz