Oferty pracy, lokalizacja: Nysa, opolskie

Zastępca Kierownika Sklepu Miejsce pracy: Nysa Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu oraz reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców. Nasze wymagania: - doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta, - doświadczenie...
Pełny opis stanowiska
Skończyłeś studia i masz już dość utrzymywania się za pieniądze rodziców? Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego własny zarobek na samodzielny start. oferujemy - stabilne warunki zatrudnienia i możliwość długofalowej współpracy - zatrudnienie w nowoczesnej, globalnej korporacji - lidera Agencji Pracy Tymczas...
Jeśli szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia. Dla naszego Klienta, firmy Amazon Fulfillment, poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynowy - operator wózka widłowego. UWAGA! Nowa stawka wynagrodzenia podstawowego od 1 września 2018 r. ! Zaaplikuj już dziś i zarabiaj 18, 50 zł brutto/h + premia do 1...
Pokaż tylko rezultaty dla: opolskieNysa