Oferty pracy w kategorii Medycyna & Zdrowie

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260 Find your own at devire.pl Miejsce pracy: Warszawa Nr referencyjny: PL35880 Devire Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcin...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/16650 z dnia 2018-09-11 Stanowisko: Pomoc apteczna k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 2700,00 Staż: 0.03 Zmianowość: dwie zmiany Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas nieokreślony Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, doświadczenie zawodowe: 3 miesiące. Obowiązki: przyjmowanie i rozpakowywanie dostaw, umieszczanie leków na pół...
Pokaż tylko rezultaty dla: Medycyna/ ZdrowieFarmacja