Oferty pracy w branży Ochrona zdrowia w firmie Randstad Sp. z o.o., lokalizacja: mazowieckie

Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w dziale księgowości oraz chciałbyś dalej rozwijać się w tym kierunku? Jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i chętną do nauki? Aplikuj i dołącz do zespołu! Dla naszego Klienta z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: młodszy/-a księgowy/-a w dziale zobowiązań oferujemy - umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop): umowa na r...
Pełny opis stanowiska
Szukasz pracy, w której Twoja kreatywność, doświadczenie w obsłudze klienta oraz motywowaniu i zarządzaniu zespołem, zostaną dostatecznie docenione? Tak się składa, ze poszukujemy właśnie osoby na stanowisko Kierownik Działu Obsługi Klienta! Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty! oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon) zatrudnienie w opa...