Oferty pracy, lokalizacja: mazowieckie

Praktyki: są Ci potrzebne by uzupełnić wiedzę z uczelni? Chcesz się przebranżowić i zawsze myślałeś o pracy w rekrutacjach? Świetnie się składa! Wyślij CV - z góry dziękujemy Ci za aplikacje! oferujemy Co zyskujesz? - wiedzę, doświadczenie, praktykę odnośnie rekrutacji, HR, zatrudniania pracowników - pogodzimy Twój grafik na uczelni z praktykami w naszym biurze - kawę i herbatę będziesz parzyć - w...
Pełny opis stanowiska
DOŁĄCZ DO NAS I OBEJMIJ STANOWISKO: Praktykant w Placówce Bankowej Symb. ref.: PPB/07/WA Lokalizacja: Warszawa Jednostka organizacyjna: Placówka Bankowa Twoim głównym celem będzie wsparcie pracowników placówki bankowej w bieżących zadaniach. Poznasz standardy pracy doradcy klienta, proces obiegu dokumentacji oraz weźmiesz udział w akcjach mikromarketingowych organizowanych przez placówkę. Będziesz...
Pokaż tylko rezultaty dla: Praktyka, Stażmazowieckie