Oferty pracy, lokalizacja: mazowieckie

Poszukujemy doświadczonego specjalisty, który będzie odpowiedzialny za aktywne wsparcie kierowników produkcji w podejmowaniu decyzji personalnych. Informacje o kliencie Międzynarodowa firma wyróżniająca się doskonałymi warunkami pracy i stabilnością zatrudnienia, wykorzystująca nowoczesne technologie i materiały wysokiej jakości. Opis stanowiska Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie realizacji...
Pełny opis stanowiska
Trenkwalder - Białobrzegi, Grójec, Radom, Warka, 28800(7 dni temu)
Obowiązki: praca przy produkcji foteli samochodowych, montaż elementów konstrukcji foteli, obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej. Wymagania: zdolności manualne, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat, wynagrodzenie zasadnicze + premia, dostępne benefity (karta s...
Pokaż tylko rezultaty dla: Podstawowemazowieckie