Oferty pracy, lokalizacja: mazowieckie

Pracuj w firmie, która umożliwi Ci rozwój w branży motoryzacyjnej! Podejmij współpracę z firmą z branży automotive z długoletnim doświadczeniem, dla której poszukujemy: koordynator obsługi serwisowej i zarządzania flotą oferujemy - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość pracy i rozwoju w firmie, która jest liderem na rynku w swo...
Pełny opis stanowiska
Znasz się na naprawach mechanicznych i lubisz to robić? Już teraz możesz to robić w międzynarodowej firmie przy ciekawym produkcie. oferujemy - Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, dodatkowe ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do korzystania z obiektów rekreacyjno-sportowych) - Atrakcyjne wynagrodzenie (stabilna podstawa + premia miesięczna) - Narzędzia umożliwiające efektywną prac...
Zatrudnimy od zaraz pracowników w zakładzie produkcyjnym w Pionkach do pracy przy produkcji. oferujemy - terminowe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - pracę w miłej atmosferze, w dynamiczny zespole - możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - profesjonalne szkolenia zawodowe oraz możliwość zdobycia nowych kw...
Pokaż tylko rezultaty dla: Na godzinymazowieckie