Oferty pracy w branży Bankowość w firmie Michael Page, lokalizacja: mazowieckie

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. rozliczeń / Księgowa/-wy ds. rozliczeń do spółki z sektora leasingu w Warszawie. Informacje o kliencie Dla naszego klienta - spółki z ustabilizowaną pozycją na rynku, zajmującą się leasingiem zarówno pojazdów jak i maszyn i urządzeń, w związku z dalszym rozwojem i potrzebą zmian wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów na...
Pełny opis stanowiska
For our client we are looking for candidates with experience in leasing companies on risk/operations position. Experience in leasing area is a must. Informacje o kliencie Our client is an international leasing company. To manage current and projected future growth our client is seeking to recruit an experienced candidate for the position of Head of Risk and Operations. The successful candidate wil...
Współpracując z Dyrektorem Marketingu wybrany kandydat/ka będzie odpowiadać za ofertę produktową i innowacje Informacje o kliencie Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja finansowa ze stabilną sytuacją na rynku. Opis stanowiska Opracowywanie cennika produktowego, tak, aby był zgodny z obowiązującymi regulacjami oraz zapewniał konkurencyjność rynkową. Opracowywanie założeń biznesowych dla n...
Pokaż tylko rezultaty dla: BankowośćMichael Pagemazowieckie