Oferty pracy w branży Elektronika & Podzespoły, lokalizacja: mazowieckie

You've got broad view about finances? You fell comfortable in dynamic enviroment? You find Business Partner job as an attractive? You've got proactive attitude and you are not affraid of new challanges? If your answer to foregoing questions is yes, than you have to apply for the offer below! oferujemy - work in a company that is one of the most recognizable brand in the world - universally respect...
Pełny opis stanowiska
Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży elektroniki użytkowej oferujemy Przyjazną atmosferę pracy, Prace dynamicznie rozwijającej się organizacji; Atrakcyjne warunki zatrudnienia Zatrudnienie na umowę o pracę. zadania Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami sieciowymi oraz dystrybutorami Wprowadzani...
W związku z rozbudową działu audytu wewnętrznego poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Audytora Wewnętrznego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za audyt wszystkich procesów funkcjonujących w spółce ze szczególnym uwzględnieniem oceny ryzyka finansowego. Z uwagi na specyfikę firmy kandydat będzie miał szerokie możliwości rozwoju merytorycznego oraz prowadzenia własnych projektów ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Elektronika/Podzespołymazowieckie