Oferty pracy w branży Elektronika & Podzespoły, lokalizacja: mazowieckie

Posiadasz pierwsze doświadczenia w dziale należności? Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym? Masz analityczny umysł? Mamy pracę dla Ciebie! Dla naszego klienta, rozpoznawalnej międzynarodowej organizacji świadczącej usługi finansowe, poszukujemy obecnie odpowiednich kandydatów na stanowisko: analityk ds. windykacji należności oferujemy: - pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji n...
Pełny opis stanowiska
Dla naszego klienta, w związku z dynamicznym rozwojem organizacji w Polsce, poszukujemy proaktywnych, doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownika Łańcucha Dostaw. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za koordynację pracy podległego 10-osobowego zespołu i zapewnienie właściwego zakontraktowania i przepływu towarów, celem zabezpieczenia realizacji strategicznych projektów firmy. Informac...
Do obowiązków wybranej osoby będzie zapewnienie kompleksowej administracji personalnej dla pracowników firmy oraz współpraca z z firmą świadczącą usługi płacowe Informacje o kliencie Dla naszego klienta z branży technologicznej poszukujemy profesjonalnego i doświadczonego Koordynatora ds. kadr i płac. Firma wyróżnia się doskonałymi warunkami pracy i stabilnością zatrudnienia Opis stanowiska Koordy...
Pokaż tylko rezultaty dla: Elektronika/Podzespołymazowieckie