Magazynier - oferty pracy, lokalizacja: Radom, mazowieckie

Szukasz stabilnego zatrudnienia na magazynie? Zależy Ci na komfortowych warunkach pracy i miejscu gdzie pracowników traktuje się z szacunkiem? Mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę - APLIKUJ! oferujemy - pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i nadgodziny; - możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych...
Pełny opis stanowiska
APT JAGA Temp Sp. z o.o. (nr 7363) zatrudni osoby do pracy w magazynie z odzieżą znanej światowej marki ZAPEWNIAMY DOWÓZ DO PRACY! Miejsce pracy: Chlebnia (pod Grodziskiem Maz.) WYPŁATA CO TYDZIEŃ! - Prosta praca na magazynie- 17,50 zl/brutto! Miejsce pracy: Radom Co będzie należało do Twoich obowiązków? -praca ze skanerem; -czynności magazynowe zlecone przez Przełożonego. Oczekujemy niewiele. Tyl...
Pokaż tylko rezultaty dla: MagazyniermazowieckieRadom