Magazynier - oferty pracy w kategorii Obsługa klienta

Może to właśnie dzisiaj jest dzień, który da ci perspektywę dobrej, stabilnej pracy w ciekawym miejscu. Pracuj w centrum Wrocławia. Jeśli cenisz sobie komfortowy zarobek, bardzo dobrą atmosferę pracy oraz stabilne wynagrodzenie to ta praca jest właśnie dla Ciebie! oferujemy - pracę na stanowisku magazynier/dorada klienta; - stabilne wynagrodzenie w wysokości 2800 brutto; - pracę od poniedziałku do...
Pełny opis stanowiska
MAGAZYNIER GDAŃSK BRICOMAN KOWALE KOMINKOWA 21 Za co będziesz odpowiedzialny: - zapewnienie sprawnego przepływu towarów przez Magazyn - zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej dostaw - zapewnienie prawidłowego przepływu towarów z Magazynu do Sklepu - dbałość o dział Oczekujemy: - doświadczenia w pracy w magazynie - pozwolenia na prowadzenie wózków widłowych - dbałości o szczegóły - dobrej or...
Pokaż tylko rezultaty dla: Obsługa klientaMagazynier