Magazynier - oferty pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Myślisz o zatrudnieniu u zaufanego Pracodawcy? Mamy pracę właśnie dla Ciebie! Obecnie, dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko: MAGAZYNIER oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - 20 pln brutto/h - umowa o pracę u zaufanego pracodawcy - elastyczny grafik - godziny poranne ( 2-9/4-11) - kartę sportową i opieka medyczna ...
Pełny opis stanowiska
Uwielbiasz kawę i lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz także zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Idealnie ! Dla naszego klienta, dla znanej marki kawy, poszukujemy pracownika magazynu. Praca na terenie Galerii Krakowskiej. oferujemy - 15 zł brutto/h - umowę zlecenie - pracę w dniach: poniedziałek 6 - 15/ środa 8 - 14 / piątek 19 - 01 - prywatną opiekę medyczną i kartę OK System - co miesiąc przydział ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Część etatuMagazynier