Oferty pracy w branży Utylizacja odpadów, lokalizacja: małopolskie

Dla Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Balinie poszukujemy Kandydta/tki na stanowisko: Referent ds. administracyjnych OPIS STANOWISKA Szukamy osoby multizadaniowej do pracy w biurze. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie : prowadzenie rejestru przepływu korespondencji obsługa systemu rejestracji faktur prowadzenie archiwizacji w wyznaczonym zakresie prowadzenie rejestru umów oraz inn...
Pełny opis stanowiska
Dla Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Balinie k/Chrzanowa poszukujemy Praktykant w Dziale Administracji Co oferujemy: Udział w programie letnich praktyk podczas, którego będziesz mógł zdobyć cenne doświadczenie poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizację odpowiedzialnych zadań, zgodnie z indywidualnym programem (na który będziesz miał wpływ). Między innymi będziesz mógł: za...
Dla Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Balinie k/Chrzanowa poszukujemy Praktykant w Dziale Ewidencji Odpadów Co oferujemy: Udział w programie letnich praktyk podczas, którego będziesz mógł zdobyć cenne doświadczenie poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizację odpowiedzialnych zadań, zgodnie z indywidualnym programem (na który będziesz miał wpływ). Między innymi będziesz mógł...
Pokaż tylko rezultaty dla: Utylizacja odpadówmałopolskie